Hakkımızda

İstanbul’un yeni yüzü Beylikdüzü’nde yenilenen yüzüyle Perlavista Alışveriş ve Yaşam Merkezi 

hem eski İstanbul’un tarihsel zenginliğini simgeleyen Pera’yı anımsatıyor hem de sanat alanında yeniden doğuşa sahne olan Rönesans Avrupa’sından izler taşıyor. Fransa’da bir gazete bayisinin önündeymiş hissini uyandıran kioskları, Floransa’da bir sokakta dinleniyormuş izlenimi yaratan bankları, paket taş caddeleri, havuzlu meydanları, art nouveau tavan süslemeleri, sokaklarını çevreleyen ağaçları ve göz kamaştırıcı tasarımıyla dikkati çeken Perlavista Alışveriş ve Yaşam Merkezi; yenilenen yüzüyle butik tasarım ve mimarisiyle lüksün yeni adresi.

E5 ve TEM bağlantı yolunun hemen yanı başında, İstanbul Havalimanı’na yakın mesafede yer alan Perlavista Alışveriş ve Yaşam Merkezi, uzak mesafe konut alanlarından dahi kolaylıkla ulaşılabilir konumu, Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’ne yakınlığı, Beykent Eğitim Kurumları’nın kampüsünün, kampüse bağlı öğrenci yurdunun, Dünya Göz Hastanesi, Kaya Ramada Oteli, Alkent 2000, Pelican Hill, Vista Konutları, Ginza Residences, gibi lüks konut ve villalar ile 40.000’in üzerinde mevcut konutun hemen yanı başında bulunmasıyla, benzersiz bir merkezi özelliğe sahiptir.

Perlavista Alışveriş ve Yaşam Merkezi; Büyükçekmece, Beylikdüzü, Gürpınar ve Esenyurt ilçelerinin kesişme noktasında bulunmakta olup, Avcılar ve Hadımköy ilçelerinden de ciddi bir nüfusa seslenmektedir ve bölgenin en önemli projesidir. Perlavista Alışveris ve Yaşam Merkezi, gerçek anlamda bölge ihtiyaçlarına cevap veren tek projedir ve 38.000 m2’lik kiralanabilir alanı ve 125 mağazası ile ulusal ve uluslararası birçok gözde markaya ev sahipliği yapmaktadır. Toplam 1.500 araçlık açık, kapalı otopark, 3M Migros hipermarket, cafe, restoran, fast food, ünlü markaların yer aldığı bay, bayan, çocuk tekstil mağazaları, 9 salonlu Cinemapink Sinemaları ve Powerbowling Bowling salonuyla ziyaretçilerine hizmet vermektedir. Birçok ünlü markaları ve elektronik eşya, ev tekstili, kozmetik, kitap, müzik, oyuncak, spor mağazaları ile herkesin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Perlavista Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleşen çesitli etkinliklerle ziyaretçilere unutamayacakları anılar yaşatılmaktadır.

Abone olun!

Fırsatlar, Etkinlikler, Kampanyalar ve daha fazlası mailinizde!